Luxury Villa Leto

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Om van uw vakantie in Palermo te genieten, verblijf in 2-slaapkamer Luxury Villa Leto Palermo, gelegen binnen 2 km van het Winkelcentrum Conca d'Oro en binnen 25 minuten wandelen van de Monte Pellegrino. Het 70 m² grote appartement biedt moderne faciliteiten, zoals draadloos internet en benodigdheden zoals privéparkeren voor autoreizigers.

Dit appartement is voorzien van airconditioning, en biedt een zitruimte en een woonkamer, evenals uitzicht over de tuin. Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Er zijn ook badjassen.

Luxury Villa Leto is uitgerust met een complete keuken.

Dit appartement is op 2,1 km van Museo Etnografico Siciliano Giuseppe Pitre te vinden. U kunt ook het Strand van Mondello bereiken, dat op een klein stukje lopen van Luxury Villa Leto ligt. De 2-badkamer accommodatie is binnen 10 minuten wandelen van de dichtstbijzijnde bushalte, Venere - Margherita Di Savoia.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury Villa Leto Palermo
Solemar Sicilia - Residence Penelope
Mobiele prijsaanbieding

Solemar Sicilia - Residence Penelope

8.2
Heel goed 11 beoordelingen
1.2 km van de accommodatie
USD 142 USD 128
per nacht
Mondello Suites Flh - Posidonia
Mobiele prijsaanbieding

Mondello Suites Flh - Posidonia

9.0
Schitterend 13 beoordelingen
1.3 km van de accommodatie
USD 67 USD 60
per nacht
A Due Passi Da Mondello
Mobiele prijsaanbieding

A Due Passi Da Mondello

8.5
Fantastisch 105 beoordelingen
1.3 km van de accommodatie
USD 165 USD 149
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Palermo
    26 km

    Treinstations

    Notarbartolo Train Station
    6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Ligstoelen
    • Tuin
    • Ondiep gedeelte

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer19082053B455691,IT082053B4X26T9G8G
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Luxury Villa Leto?
      Populaire plekken in de buurt van Luxury Villa Leto zijn onder andere het Strand van Mondello, het Winkelcentrum Conca d'Oro, de Monte Pellegrino.
    • Hoeveel kost het om bij Luxury Villa Leto te verblijven?
      De huurprijs van Luxury Villa Leto is €528.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Luxury Villa Leto?
      Restaurants in de buurt van Luxury Villa Leto zijn onder andere Pizzeria Gli Amiconi en Grace Coffee Corner restaurants, gelegen op ongeveer 16 minuten lopen.
    • Biedt het appartement internetverbinding?
      Het appartement biedt draadloos internet in openbare gebieden.
    • Is er een keuken in Luxury Villa Leto?
      Bij Luxury Villa Leto vinden gasten een complete keuken met een koelkast, een ketel en keukengerei.
    • Hoe groot is Luxury Villa Leto?
      Luxury Villa Leto heeft een totale oppervlakte van 70 m².
    • Is er een zwembad in Luxury Villa Leto?
      Ja, Luxury Villa Leto heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Palermo
    26 km

    Treinstations

    Notarbartolo Train Station
    6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury Villa Leto Palermo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten